Chalenko Apartments Panorama Sea View Arcadia

  • 70 μ²

Το Chalenko Apartments Panorama Sea View Arcadia Οδησσός 70 τ.μ. Απέχει κατά προσέγγιση 15 λεπτά με αυτοκίνητο από το Εθνικό Θέατρο Όπερας και Μπαλέτου της Οδησσού και περίπου 7 χλμ. από τις Σκάλες Ποτέμκιν. Σ' αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο επίσης παρέχεται Wi-Fi και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης.

Αυτό το κατάλυμα προσφέρει μπαλκόνι και γκαρνταρόμπα, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές και ξεχωριστή τουαλέτα.

Oι παροχές μαγειρέματος περιλαμβάνουν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη.

Το διαμέρισμα απέχει κατά προσέγγιση 20 λεπτά με αυτοκίνητο από το Αρχαιολογικό Μουσείο Οδησσού, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Η Λεωφόρος Primorsky απέχει περίπου 8 χλμ. από το Chalenko Apartments Panorama Sea View Arcadia. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Arcadia βρίσκεται σε απόσταση μόνο 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Chalenko Apartments Panorama Sea View Arcadia Οδησσός
Квартира С Фантастическим Видом На Море
Τιμή μόνο για κινητά

Квартира С Фантастическим Видом На Море

7.8
Καλό 9 σχόλια
20 μ από το κατάλυμα
USD 104 USD 94
ανά νύχτα
Просторные Апартаменты В 2 Жемчужине Аркадия - 2 Спальни, Тихий Двор И Укрытие
Τιμή μόνο για κινητά

Просторные Апартаменты В 2 Жемчужине Аркадия - 2 Спальни, Тихий Двор И Укрытие

8.4
Πολύ καλό 12 σχόλια
39 μ από το κατάλυμα
USD 105 USD 95
ανά νύχτα
Квартира С Авторским Ремонтом, Панорамный Вид На Море!
Τιμή μόνο για κινητά

Квартира С Авторским Ремонтом, Панорамный Вид На Море!

9.9
Εξαιρετικό 22 σχόλια
43 μ από το κατάλυμα
USD 167 USD 150
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    4,3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Υπηρεσία μεταφοράς (με χρέωση)

    Δραστηριότητες

    • Πεζοπορία
    • Ποδηλασία

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια
    • Κομμωτήριο
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Παιδική χαρά

    Αναψυχή

    • Ιδιωτική παραλία
    • Παραλία
    • Υδάτινο πάρκο

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Μίνι μπαρ
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: από 07:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Chalenko Apartments Panorama Sea View Arcadia;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Chalenko Apartments Panorama Sea View Arcadia περιλαμβάνουν Lanzheron, Itaka Night Club καθώς και Trassa Zdorovya Esplanade.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Chalenko Apartments Panorama Sea View Arcadia;
      Η τιμή κράτησης στο το Chalenko Apartments Panorama Sea View Arcadia θα είναι 140$.
    • ❓
      Πώς πληρώνω στο το Chalenko Apartments Panorama Sea View Arcadia;
      Το Chalenko Apartments Panorama Sea View Arcadia δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • MasterCard
    • ❓
      Το Chalenko Apartments Panorama Sea View Arcadia προσφέρει πάρκινγκ;
      Το Chalenko Apartments Panorama Sea View Arcadia παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου στους πελάτες.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Beerteka και Gagarinn Food Hub και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι το Chalenko Apartments Panorama Sea View Arcadia;
      Η έκταση του το Chalenko Apartments Panorama Sea View Arcadia αποτελεί 70 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    4,3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Chalenko Apartments Panorama Sea View Arcadia Οδησσός

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο